новий світовий порядок 5

Сьогодні остання українська військова ситуація, фактично, Росія прийняла іншу тактику, повільним поштовхом облягаючи всі віддалені міста української столиці, будуючи потужний наступальний опорний пункт, з одного боку, прагнучи до власного матеріально-технічного забезпечення, при цьому скорочуючи від усіх НАТО від НАТО., європейські країни транспортувати зброю, щоб допомогти Україні на шляху!

Зображення через NBC

Нова стратегія Путіна не тільки зменшує втрати російських солдатів, але й показує амбітну стратегію підготовки до окупації України на тривалий час!

Ця нова стратегія, безсумнівно, розумна. Перевезення військових припасів невіддільні від повітряних і наземних шляхів. При нинішньому пануванні в повітрі під контролем російської армії повітряне постачання практично неможливе, наземний транспорт невіддільний від таких країн, як Польща, Словаччина, Угорщина та інші країни, що межують з українським кордоном. Росія взяла в облогу опорні пункти на заході та півдні України, фактично відрізавши всі європейські підкріплення, які підтримували Україну продовольством, ліками, амуніцією…

Путін став терплячішим, ніж раніше. Україна – величезна територія, і щоб повністю контролювати Україну, Росія повинна розмістити величезну армію в кожному стратегічному місті. Довгостроковий гарнізон мав бути розміщенням після перемоги, але Путін, схоже, змінив курс і зробив це завчасно.

Китай чітко висловив своє ставлення до Росії і не вважає цю війну «агресією». Міністерство закордонних справ Китаю заявило, що не буде впроваджувати західноєвропейські “санкції” проти Путіна і підтримувати нормальну торгівлю з Росією. Щоб повністю ізолювати Росію, санкції не дадуть реального ефекту. Хоча санкції значно сповільнять російську економіку, вони, у свою чергу, сприятимуть тісній співпраці між Китаєм та Росією.

Китайський дипломат заявив про відсутність санкцій проти Росії(Картинки зі всесвітньої мережі)

Завдяки величезній зовнішньої торгівлі Китаю Росія може імпортувати та експортувати всі військові та цивільні матеріали, фінансові чи фізичні. Не забувайте, що є ще два постійних члена Ради Безпеки, Індія та Об’єднані Арабські Емірати, які утрималися від засудження Росії; а також Іран, Північна Корея, Пакистан, Афганістан, М’янма, Лаос, Камбоджа та африканські країни. вздовж «Поясу і шляху» сформується новий ринковий порядок, а площа суші та населення становитимуть щонайменше 50% світу! Те, що ізолює Росію – це просто нереальний крик!

Невже Іран і Північна Корея, давно виключені з системи SWIFT, зазнали краху?

Якщо «Коментарі редактора» можуть передбачити, західні країни, особливо Сполучені Штати, будуть точнішими. «Санкції», звичайно, призведуть до того, що Росія тимчасово втратить багато грошей, але в порівнянні з впливом гегемоністської політики Росія, звичайно, оцінила, чи це виграш чи втрата, перш ніж почати справжню загарбницьку війну!

З цього приводу «Редактор має що сказати» вже писав це спекулятивне зауваження в дописі «Хто стріляє собі в ногу» на початку грудня!

«Редактор має що сказати»нещодавно прочитала статтю експертного коментаря, опубліковану на «Foreign Affairs» 18 лютого під назвою «Що, якщо Росія переможе (What if Russia Wins). Китайський переклад статті розділений на три частини: верхню, середню та нижню.

Foreign Affairs знімок екрана

Перший і середній розділи статті приблизно такі ж, як «Війна в Україні 1-3» та «Новий світовий порядок 1-4», які були опубліковані ще з 9 грудня 2021 року до сьогодні 2022 року. Перепис « Новий світовий порядок»; але «Коментарі редактора» не погоджуються з пізнім коментарем цього експерта в кінці розділу.

Цей остаточний висновок із відомої бази знань вважає, що після остаточної анексії України західні країни можуть використовувати вплив єдності для відновлення колишнього світового порядку на ґрунті «воєнних злочинів» Росії та інших виправданих причин; «Wars that are won are never won forever. All too often countries defeat themselves over time by launching and then winning the wrong wars.” , ці країни зазвичай в кінцевому підсумку перемагають самі себе”. Висновок – занадто далекосяжні та довготривалі аргументи!

Сама війна не має поняття «повинна перемогти» чи «не повинна перемогти», лише результат «перемоги» чи «невдачі». Тільки переможець має право переписувати правила.««Редактор має що сказати»» не може знайти країну, яка зазнала поразки в історії, і все ще має силу отримати політичний, економічний та військовий

Що якби Наполеон виграв битву при Ватерлоо в 1815 році? Якби американська війна за незалежність була програна, чи залишалися б Сполучені Штати Америки? Незалежно від Першої чи Другої світової війни, якби результати війни були переписані, нинішній західний демократичний світ не з’явився б! «Трагічна перемога» – це лише відносне визначення, сторона, яка виграє війну, є справжнім володарем влади!

Веб-зображення

Щоб врятувати страждання України, можна лише перемогти Росію, так звана «несправедлива анексія» не очікуйте, що санкції дозволять Росії перемогти саму себе! Чи може статися так, що якби Британія та Франція не оголосили війну Німеччині під час Другої світової війни, Гітлер все одно переміг би самого себе? «Редактору є що сказати» не може не сказати, що цей експертний коментар занадто далекосяжний! Амбітні загарбники протягом усього життя будуть прагнути лише до власних інтересів, кому буде цікавий світ через 50 років?

Яким був результат поразки Ізраїлю в Шестиденній війні на Близькому Сході в 1960-х роках? Вторгнення Росії в Україну сьогодні дійсно показує, що порядок, встановлений після Другої світової війни, може покарати лише маленьку іракську країну, як Саддам Хусейн, і абсолютно безсилий проти такої могутньої країни-гегемоніста, як Росія. Новий порядок передбачає, що перемога у війні є королем влади, інакше перша та друга світові війни не спалахнуть.

Безперечно, сьогоднішніх подій в Україні недостатньо, щоб розгорнути третю світову війну, з історичної точки зору треба посіяти зерна нищівної війни.

Кінець світу, про який пророкується в Біблії, недалеко…повернення всемогутнього Небесного Батька, щоб здійснити справедливий суд над усім людством Амінь

3.3.2022«Редактор має що сказати»

Home

%d 位部落客按了讚: